Showing 1–9 of 25 results

Wiosenno – jesienne komplety czapka i komin dla dzieci i dorosłych

Czapka na głowie dziecka jak i dorosłego człowieka stanowi bardzo ważną część garderoby. W chłodne dni chroni nas przed wychłodzeniem i co za tym idzie, częstymi przeziębieniami. A jeśli jeszcze do kompletu dodamy wygodny, ciepły, łatwy do założenia komin to już żadna choroba i chłody nam nie straszne.

W ofercie Tęczowej robótki znajdziecie oryginalne, kolorowe, dwustronne komplety czapka i komin dla dzieci i nieco większe dla osób dorosłych. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakość dresówki z jednej strony oraz jednokolorowej dresówki po drugiej stronie. Kupując jeden komplet jesienno-wiosenny tak naprawdę zyskujesz dwa różne.

W ofercie znajdziecie także komplety dla dorosłych. Równie oryginalne kolorowe oraz w wersji nieco spokojniejszej jednokolorowej. Od wersji dziecięcej różni się ich wielkością. Komin dziecięcy jest duży, ciepły idealnie otula szyje w chłodniejsze dni. Wszystkie czapki to tak zwane smurfetki.

Wyjątkowe kolorowe komplety: czapka i komin, razem tworzą doskonałą całość każdej, jesiennej i wiosennej stylizacji.

Posiadamy także komplety skierowane do najmłodszych odbiorców. Maluchom do 1 roku życia zamiast komina w komplecie z czapką proponujemy wygodną, zapinaną na zatrzask chustkę trójkątną. Chusta ta łatwo się zakłada i idealnie otula szyje dziecka. Czapka dla niemowlaka może być wykonana w klasycznej wersji „smurfetki”ub jeśli jest takie życzenie wiązana pod szyją.

Materiały, z których wykonane są komplety dziecięce to kolorowe, miękkie i delikatne, bawełniane tkaniny bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Wysoka jakość materiałów zapewnia długie ich użytkowanie.

Wiosną i latem proponujemy maluchom lżejszą wersje kompletów czapki z kominem. W tej wersji wykonane są z jerseyu (bawełna 95% i 5 % elastan). Są to komplety dziecięce idealne na sezon wiosna lato. Przewiewne, kolorowe lub jednokolorowe materiały tworzą oryginalne czapki i kominy tak często wybierane przez mamy.

To co odróżnia Tęczową robótkę od konkurencji to możliwość wybrania dowolnego wzoru materiału, z którego ma być wykonany komplet dziecięcy czy dla dorosłych. Ty wybierasz, ty decydujesz jak ostatecznie ma wyglądać twój wymarzony komplet.

Chusty

Tęczowa robótka to też piękne dresówkowe chusty z kolorowymi frędzlami. Chusty podwójne, trójkątne to jeden z topowych produktów tej marki. Wyjątkowe, ciepłe wykonane z wysokiej jakości dresówki pętelki lub dresówki drapanej.

Idealne na sezon jesienno zimowy lub chłodne początki wiosny. Na końcach chusty mają kolorowe, dzianinowe frędzle (chwosty). Szeroki wybór kolorów. Chusty dedykowane są w szczególności dla kobiet. Bogata kolorystyka sprawia, że każda z nas znajdzie chustę idealną dla siebie.

Wersje mniejsze dziecięce wykonujemy na zamówienie.