Showing all 8 results

W ostatnich latach wygodna garderoba zaczęła być bardzo pożądana i nareszcie doceniana. Lubimy ubierać się komfortowo, a przy tym modnie. Wybieramy ubrania, które są swobodne, nie krępują naszych ruchów, a przy tym chcemy czuć się nich po prostu ładnie. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstały nasze kolorowe, wyjątkowo wygodne spodnie dresowe.Dresy przestały kojarzyć się nam tylko ze strojem sportowym. Zaczęliśmy wprowadzać je również do naszych codziennych stylizacji. Modele, które znajdziecie w naszej ofercie, to spodnie oryginalne i kolorowe, dzięki którym z pewnością wyróżnisz się z tłumu. Luźne, wygodne baggy czy klasyczne joggery pokochasz od pierwszego założenia. Obok wzorzystych modeli znajdziecie u nas także jednokolorowe spodnie w niemalże każdym odcieniu.

Nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet i dziewczyn, które chcą się nosić modnie oraz wygodnie. Nasze dresy można stylizować zarówno w casualowym, jak i sportowym stylu. Nowoczesny krój i piękne wzory to tylko niektóre zalety tych naszych spodni.

Wygoda, swoboda oraz jakość na najwyższym poziomie

Projektując i szyjąc nasze ubrania największą uwagę skupiamy na jakości materiałów, jakie wybieramy do ich produkcji. Zawsze wybieramy te najbardziej naturalne. Nasze spodnie dresowe szyjemy z wysokiej jakości dresówki (95% bawełna / 5% elastan). Wyjątkowa miękkość oraz odpowiednia elastyczność sprawia, że dresy po prostu są przyjemne w trakcie użytkowania i zachowują swoje parametry nawet po wielu, wielu praniach. Nadruk wykonany na materiałach metodą druku cyfrowego, sprawia, że kolory są intensywne, mają dużą głębię, nie spierają się, a sam nadruk nie jest wyczuwalny.

Proces produkcyjny tkanin, które wykorzystujemy jest zgodny z wszystkimi najważniejszymi certyfikatami. Tak przygotowany materiał i spodnie uszyte z nich z dbałością o każdy szczegół sprawią, że nasza oferta jest wprost idealna dla najmłodszych odbiorców. Dziecięce dresy to spodnie dla dzieci, które Wasze pociechy będą chciały nosić na okrągło.